کامارو عثمان: خورخه ماسویدل همان فایتر سابق است

kamaru usman

به نظر نمیرسد که کامارو عثمان قهرمان ولترویت یو اف سی‌ تحت تاثیر عملکرد ماسویدال در بازی‌های آخر باشد. در مصاحبه‌ای با‌ ام ام‌ ای فایتینگ او گفت: 

من باید یک مسابقه کامل رو از اول تا آخر ببینم و اون باید در همه راندها از حریفش سر باشه. اون موقع است که میگم اون عوض شده. اما فکر می‌کنم که در حال حاضر او سوار بر امواج است و شانس هم با او یار بوده. او در مرکز توجه قرار گرفته. مساله‌ای که امثال بن اسکرن به وجود آوردن اینه که وارد این سازمان شدند و شروع به حرف مفت زدن کردن و باعث خشم دیگران شدند. و وقتی‌ این همه سر و صدا به وجود اومد و یکی‌ مثل ماسویدال رو روبروی اسکرن قرار دادی، اگر بن اسکرن برنده اون مسابقه بود دیگه کسی‌ چیزی از ماسویدال نمیشنید. ماسویدال همون فایتر سابقه یعنی‌ یکی‌ دو مسابقه رو میبره و بعد یکی‌ دو مسابقه رو میبازه. تنها به دلیل اینکه موفق شد که اون زانو رو به نحو احسنت‌ی به بن اسکرن بزنه، اون تبلیغاتی رو که بن اسکرن در رسانه‌ها به وجود آورده بود رو ماسویدال از او دزدید. اون خیلی‌ وقته که توی این ورزشه و در رسانه‌ها خیلی‌ مطرحه. ولی‌ چه فرقی‌ داره وقتی‌ شما اینقدر مطرح باشید و در رسانه‌ها سرو صدای زیادی داشته باشین اما نتونید به قله کوه برسید؟ اینکه اون اینقدر مطرحه و توی چشمهاست خیلی‌ خوبه، بنابراین اگر روزی قرار باشه برای مسابقه در مقابل هم قرار بگیریم، من بسیار مشتاق برگزاری اون بازی هستم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.