برنامه های وایلدر برای سال آینده: اول تایسون فیوری و سپس برنده روییز – جاشوا

Deontay wilder

قهرمان سنگین وزن WBC جهان پس از شکست دادن لوییس اورتیز در شهر لاس وگاس برنامه های سال آینده خود را فاش کرد. دیانتِی وایلدر در مصاحبه پس از مبارزه گفت؛

بازی بعدی من مسلما در مقابل تایسون فیوری خواهد بود. ببینیم چه میشود ولی مطمعنا حول و حوش ماه فوریه (٢٢ فوریه برابر با ٣ اسفند) این مبارزه شکل می گیرد. پس از آن در فکر یکی کردن تمامی عنوان های سنگین وزن دنیا هستم (Unification fight). فقط یک قهرمان، یک اسم و یک چهره باید همه عنوان ها را در اختیار داشته باشد و آن هم دیانتی وایلدر است. دسته سنگین وزن کوچک است و کمربندهای زیادی در آن وجود دارد (… این برای هواداران گیج کننده است و من برای یکی کردن کمربندها فرد مناسب هستم.

اندی روییز در حال حاضر نگه دارنده عنوان های قهرمانی WBO، WBA و IBF جهان میباشد و وایلدر در صورت شکست دادن فیوری و برنده دیدار روییز – جاشوا، تمامی عنوان های قهرمانی دنیا را از آن خود می کند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.