فوری: یو اف سی در حال تدارک مبارزه نورماگومدوف در مقابل فرگوسن

20191024_161446_0000_compress30

بنظر می رسد که انتظار طولانی مدت هواداران برای دیدن مبارزه حبیب نورماگومدوف در مقابل تونی فرگوسن به زودی پایان خواهد یافت. طبق آخرین اخبار رسیده از خبرگزاری ”ای اس پی اِن“ یو اف سی در حال تدارک مبارزه نورماگومدوف – فرگوسن است و این دیدار قرار است که در تاریخ ١٨ آوریل (٢٩ فروردین) در شهر نیویورک برگزار شود.

دانا وایت رئیس یو اف سی از طریق کانال ”ای اس پی اِن“ این خبر را تایید کرد و گفت که تاریخ این مبارزه برای حریفان مناسب است. بااین حال قرارداد این مبارزه هنوز امضا نشده و مذاکرات همچنان ادامه دارد.

سازمان یو اف سی پیش از این ۴ بار سعی کرده که مبارزه نورماگومدوف (٢٨ ۔ ٠) را در مقابل فرگوسن (٢۵ – ٣) تدارک ببیند. بااینحال هر بار به دلایل گوناگون این مبارزه منحل شده. تونی و حبیب با ١٢ برد پیاپی، رکورددار بردهای متوالی در گروه سبک وزن یو اف سی هستند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.