پیشبینی‌ جاستین گیچی و مایکل بیسپینگ در مورد مسابقه حبیب – فرگوسن

Michael Bisping

به نظر می‌رسد که سازمان یو اف سی‌ برای تاریخ ۱۸ آوریل درصدد تدارک بازی حبیب نورماگومدوف در مقابل تونی فرگوسن باشد. در برنامه Believe You Me مایکل بیسپینگ نظر جاستین گیچی را در مورد این بازی جویا شد.

گیچی: فکر می‌کنم که حبیب برنده این بازی باشه اما فکر می‌کنم که تونی میتونه برای اون  مشکل به وجود بیاره، میدونی‌، نمیدونم که آیا قراره تونی روی کمر بخوابه و با آرنجش ضربه بزنه. نمیدونم قراره چه اتفاقی اون داخل بیوفته.   

بیسپینگ هم بر این باور بود که حبیب میتواند در مقابل تونی با مشکلاتی روبرو شود. 

بیسپینگ: فرگوسن استایل یونیک و منحصر به فردی داره و روی زمین هم و با توجه به سابمیشنش تهدیدی واسه دیگران حساب میشه. فکر می‌کنم که فرگوسن برای اون مشکل به وجود بیاره.

گیچی که حرف بیسپینگ را تصدیق کرد در ادامه گفت: مخصوصا با توجه به نحوه بازی حبیب و نحوه برد اون. تونی در مسابقات به طرز باور نکردنی ضربه میخوره و ضربات سنگینی‌ هم متحمل میشه و این اتفاق بارها رخ میده. اما فکر نمیکنم که اون در این مسابقه این مشکل رو داشته باشه چون حبیب به دنبال اون نیست. حبیب اون کاری رو که همیشه انجام میده رو دنبال میکنه. نمیدونم، من واقعا دوست دارم بدونم که آیا جوجیتسوی تونی نقشی‌ در این بازی داره یا نه.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.