چِیل سانن: کانر نباید مبارزه در مقابل ”کابوی“ را قبول می کرد

conor mcgregor

تاریخ مسابقه دونالد “کابوی” سرونی در مقابل کانر مک گرگور پس از کش و قوس‌های فراوان اعلام شد. این دو در ۱۸ ژانویه (۲۸ دی) و در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۶ به مصاف هم میروند. چیل سانن در برنامه خود از اشتباه کانر برای قبول کردن این مبارزه صحبت کرد.

بدون شک دیگران کانر را برنده احتمالی‌ این مسابقه میدونند اما یک چیزی رو شما باید بدونید. این مسابقه پنج راندی است. اگر در دوران حرفه‌ای کانر نقطه ضعفی وجود داشته باشه، که اون هم زیاد نیست، و خود اون هم بش اعتراف کرده اینه که در طول مسابقه خسته میشه. پس بنابراین اون به دنبال تمام کردن (finish) دیگرانه، اون به دنبال زدن مشت چپشه، اون میخواد کابوی رو ناک اوت کنه و من متوجه این هستم. اما اون همین کار رو در مقابل نیت دیاز انجام داد و وقتی‌ متوجه شد که نیت تحمل ضربه اون رو داره ناگهان خودشو در راند‌های آخر این مسابقه دید و انرژی اون تمام شده بود. حس من اینه که مسابقه پنج راندی یک محاسبه‌ای اشتباهه از طرف کانر. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.