کل کل فرانسیس اِنگانو و الکساندر ولکوف در توییتر

Alexander volkov Francis ngannou

فرانسیس انگانو (١۴ – ٣) در چند وقت اخیر به دنبال حریف بوده و چندین بار الکساندر ”دراگو“ ولکوف (٣١ – ٧) را به چالش مبارزه کشید. انگانو و ولکوف بتازگی در توییتر با هم گلاویز شدند و اینطور که بنظر می رسد این مبارزه در حال شکل گیری است.

انگانو در توییتر؛ برای ١٨ ژانویه و یو اف سی ٢۴۶ چه برنامه ای داری؟ (خطاب به ولکوف). یک سفر مفتی در سرگرم کننده ترین شهر جهان (لاس وگاس) به تو پیشنهاد میکنم.

ولکوف؛ نظرت در مورد پاریس در ماه مارس چیه؟ یا اینکه می ترسی جلوی هوادارانت بیوفتی؟

انگانو؛ پاریس در ماه مارس یا فردا در باجه تلفن. فرقی نمی کنه. من هر جایی که بگی با تو مبارزه می کنم. فقط این بار قرارداد لعنتی را امضا کن. همین الان با دانا وایت تماس بگیر تا ردیفش کنه.

فرانسیس انگانو پس از ناک اوت کردن جونیور دوس سانتوس به اصلی ترین مدعی قهرمانی دسته سنگین وزن تبدیل شد. بااین حال بنظر نمی رسد که انگانو به این زودی ها ”تایتل شاتی“ دریافت کند. یو اف سی در فکر برگزاری مبارزه ”میوچیچ – کورمیر ٣“ می باشد ولی تاریخ این مبارزه هنوز مشخص نشده.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.