پیش بینی‌ کورتیس بلیدز درباره مبارزه احتمالی میوچیچ – کورمیر ۳

curtis-blaydes-ufc217-fight-night-photo-per-haljestam-02

استیپه میوچیچ در آخرین مسابقه خود موفق شد که با ناک اوت کردن دنیل کورمیر کمربند دسته سنگین وزن یو اف سی‌ را بار دیگر از آن خود کند. دنیل کورمیر که پس از رها کردن کمربند قهرمانی دسته لایت هوی ویت، به دسته سنگین وزن یو اف سی‌ وارد شده بود در اولین دیدارش میوچیچ را که شکست داد تا به قهرمان جدید این وزن تبدیل شود. اما رویای او برای خداحافظی از میادین مسابقه با عنوان قهرمانی، با شکست در دومین مسابقه در مقابل میوچیچ نقش بر آب شد. دنیل کورمیر پس از شکست گفت که تنها در صورتی‌ به مسابقات باز خواهد گشت که برای بار سوم در مقابل میوچیچ قرار بگیرد و آن آخرین مسابقه او خواهد بود. 

کورتیس بلیدز در مصاحبه‌ای با‌ام ام‌ای فایتینگ نظر خود را در صورت برگزاری این مسابقه گفت: 

به نظرم میوچیچ این بازی رو دوباره میبره. مخصوصا بعد از اینکه هر دوی اونا از کمربندشون دفاع کردند اگر دوباره با هم بازی داشته باشند، راندهای اونا خیلی‌ انفجاری تر خواهد بود. اونا همه چیز رو در مورد همدیگه میدونند و محتاطانه وارد بازی نمیشن. من همچنان بر این باورم که استیپه استرایکر بهتریه و در کنترل فاصله برتری داره. همه اینها بستگی داره به دی سی‌ (کورمیر) چون اگر در ذهنش تنها کشتی‌ گرفتن باشه احتمالا اون مسابقه رو میبره، اما فکر می‌کنم که اون (کورمیر) یک غرور و خودپسندی داره. اون میخواد که با استیپه وارد جنگ استرایکینگ بشه و این باعث شکستش میشه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.