نظر “بیگ” جان مک آرتی درباره مسابقه حبیب – فرگوسن

John macarthy

در برنامه Weighing In podcast جان مک آرتی داور سرشناس مبارزات ام ام‌ای در مورد بازی حبیب نورماگومدف در مقابل تونی فرگوسن صحبت کرد:

حبیب برای شکست دادن تونی فرگوسن باید به شکل خاصی‌ بازی کنه. در ذهن اون باید این بگذره که من خودم رو در شرایط و موقعیت‌هایی‌ قرار میدم که تو (فرگوسن) میگی‌ با اونا راحتی‌، و من تو رو در اون شرایطی که خیال میکنی‌ راحتی‌ به دردسر میندازم. این چیزیه که فکر می‌کنم که حبیب برای از پا در آوردن تونی باید انجام بده چون از نظر فیزیکی‌ نمیتونه تونی رو خرد کنه. حبیب این کار رو نمیتونه انجام بده. شما نمیتونین تونی رو از طریق تمرینات طاقت فرسا خسته کنید، این اتفاق ممکن نیست و از نظر روانی‌ هم نمیتونید اونو خرد کنید. حبیب میتونه هر چقدر میخواد حرف بزنه (کل کل) ولی‌ متوجه میشه که برای هر حرفی‌ که میزنه دو تا حرف از تونی میشنوه. پس بنابراین وارد این بحث که “من میخوام اونو از نظر روانی‌ خرد کنم” نشو. تو نمیتونی این کارو انجام بدی. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.