دنیل کورمیر: استیپه میوچیچ زمان بازی سوم را تعیین می‌کند

daniel cormier

دنیل کورمیر در آخرین دیدار خود و برای دفاع از کمربند قهرمانی سنگین وزن، در مقابل استیپه میوچیچ شکست خورد. کورمیر پس از شکست گفت که تنها در صورتی‌ به مسابقات باز خواهد گشت که برای بار سوم به مصاف میوچیچ برود. 

در مصاحبه‌ای با‌ ام ام ‌ای جانکی او گفت: 

تا ماه جون (خرداد) وقتی‌ برای برگزاری مسابقه ما نیست. اگه به نحوه برنامه ریزی یو اف سی‌ نگاه کنیم و با توجه به مسابقه تونی و حبیب، میبینیم که وقتی‌ نیست. پس ما منتظر میمونیم. شرایط یه ذره گولت میزنه. ترجیح من اینه که این مسابقه زودتر اتفاق بیفته تا دیرتر. حس می‌کنم که هر چه مدت زمان بیشتری از عمل جراحی کمر من که پارسال بود می‌گذره حالم بهتر میشه. اونها هم به من همین رو گفتند که بعد از حدود یک سال کمرم به حالت اول بر میگرده. من آماده مبارزه هستم اما اونه که قهرمانه. قهرمان اونه و تصمیمات رو اون میگیره. پس من منتظر میمونم تا ببینم این طرف کی‌ میگه مسابقه بدیم. هر موقع که اون بگه من آماده ام. من حتی آماده تر از مسابقه اخرم هستم. من و استیپه رقابت چشمگیری با هم داریم. من مسابقه اول رو به شکل فوق العاده‌ای بردم و اون هم مسابقه دوم را به همین شکل برد. فکر می‌کنم که مسابقه سومی‌ لازمه و این اتفاق با زمان رخ میده.  

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.