صحبتهای کاوینگتون در مورد مسابقه بعدی خود در مقابل خورخه ماسویدال

Colby-Covington-UFC

تا ساعاتی دیگر کولبی کاوینگتون برای نبرد قهرمانی در مقابل کامارو عثمان قرار خواهد گرفت. کاوینگتون که مصمم به برد در این بازیست در مصاحبه با BT Sport در مورد حریف احتمالی بعدی خود صحبت کرد. 

همه میدونند که نفر بعدی کیه. اون مبارز متوسط، خورخه ماسویدال ملقب به جوداس خیابانی (Judas کسی‌ که به حضرت عیسی خیانت کرد). من در تمام این مدت میدونستم که ما دوست نیستیم. ما خیلی‌ با هم میگشتیم و با هم زندگی‌ میکردیم اما اون مثل یک خیابون یک طرفه بود. اون من رو واسه کمپ‌های تمرینش استفاده میکرد که در کشتی‌ کمکش کنم. اون کشتیگیر خوبی‌ واسه دوران آمادسازی مسابقاتش نداشت پس من رو استفاده میکرد تا کمکش کنم. اما در حقیقت من تمام مدت اونو اینور و اونور میزدم که بعد از یه مدت حسودیش شد و این دلیل جدایی‌ ما بود. چون همینکه تایتل فایگت رو در مقابل دوس انجوس گرفتم حسودیش شد و حالا که مشهور شده به من پشت کرده. و حالا اون دشمن شماره یک منه، با من در افتادن اشتباه اونه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.