یو اف سی ٢۴۵ | بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

UFC_245_960x540

سازمان یو اف سی بامداد روز یکشنبه با یکی از بزرگترین کارت های سال به شهر لاس وگاس سر میزند. UFC 245 آخرین رویداد ”پِی پر ویو“ سال ٢٠١٩ یو اف سی خواهد بود و علاوه بر ٣ ”تایتل فایت“ چندین مبارزه دیدنی دیگر نیز در این رقابت ها برگزار میشود.

”کابوس نیجریه ای“ کامارو عثمان در فایت اصلی یو اف سی ٢۴۵ به مصاف کولبی کاوینگتون میرود. این اولین دفاع عثمان از عنوان قهرمانی ولترویت خواهد بود. در فایت ”کو مِین“ مکس هالووی برای دفاع از عنوان قهرمانی پر وزن با الکساندر ولکانووسکی روبرو خواهد شد.

سومین مبارزه قهرمانی رقابت های UFC 245 دیدار آماندا نونس در مقابل جرمین درندمی میباشد. این دیدار در دسته خروس وزن بانوان یو اف سی اجرا میشود.

دیگر مبارزات دیدنی یو اف سی ٢۴۵

جوزه آلدو نیز در این رویداد اولین مبارزه خود را در گروه خروس وزن یو اف سی برگزار کرده و به مصاف مارلون ”مجیک“ مورائس میرود. ”بچه کالیفورنیا“ یورایا فیبر با حریف سرسخت روسی پیوتر یان روبرو میشود و مایک پری نیز به دیدار جف نیل می رود.

کارت مقدماتی: یکشنبه صبح ساعت 02:45 به وقت تهران. ساعت 00:15 به وقت سوئد.

کارت اصلی: یکشنبه صبح ساعت 06:30 به وقت تهران. ساعت 04:00 به وقت سوئد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.