کامارو عثمان از شکستن فک کولبی کاوینگتون لذت نبرد

kamaru usman

بهترین ولترویت های جهان امروز در فایت اصلی یو اف سی ٢۴۵ به مصاف هم رفتند و مبارزه ای بسیار دیدنی را به نمایش گذاشتند. دشمنی کامارو عثمان و کولبی کاوینگتون موضوع جدیدی نیست و حریفان در مبارزه امروز حسابی از خجالت هم درآمدند.

در راند سوم این دیدار عثمان با یک ضربه سنگین فک کاوینگتون را شکست. بااینحال کاوینگتون به مبارزه ادامه داد و طبق یکی از داوران یو اف سی راند چهارم را با پیروزی به اتمام رساند. ”کابوس نیجریه ای“در مصاحبات مطبوعاتی پس از مبارزات گفت که از شکستن فک حریفش لذت نبرد ولی امیدوار است که او را ادب کرده باشد.

صادقانه صحبت کنم… من همیشه قبل از مبارزه هام نه تنها برای سلامت خودم، بلکه برای سلامت حریفانم نیز دعا میکنم… از اینکه حریفم (کولبی) را با یک فک شکسته به خونه فرستادم متاسفم… ولی خب فشار زیادی روی او بود و پیش از مبارزه زیاد حرف زده بود… وقتی زیاد حرف بزنی باید روی حرف هات باشی و به آنها عمل کنی… امیدوارم که کولبی ادب شده باشد… در هر صورت دشمنی به کنار، امیدوارم که در آینده بهترین ها نصیبش شود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.