واکنش هنری سهودو به خبر از دست دادن کمربند فلای ویت

Henry cejudo

آخرین بازی هنری سهودو در دسته مگس وزن به اوایل سال ۲۰۱۹ و مسابقه او در مقابل تی جی دیلاشا برمیگردد. دیروز خبر برگزاری مبارزه‌ای بین بناویدز در مقابل فیگوردو برای عنوان قهرمانی مگس وزن در مطبوعات منتشر شد که واکنش سهودو را به همراه داشت:

کمربند من از من گرفته نشده بلکه عنوان قهرمانی رو من خودم رها کردم. تریپل سی‌ ( Triple C قهرمان سگانه) عنوان قهرمانی خودش رو به این آدمهای پر مدعا‌ی فلای ویت تحویل میده. اینه اون اتفاقی که داره میفته. من کمربندم رو رها می‌کنم. من اجازه نمیدم که اون رو کسی‌ از من بگیره. من اون رو رها می‌کنم و شما میتونین به همه اونا بگید که زانو بزنند. 

چندی پیش بناویدز که سابقه برد در مقابل سهودو را دارد، قهرمان مگس وزن یو اف سی‌ را برای چندمین بار به چالش کشید. دانا وایت هم در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود سهودو در مبارزه بعدی (در مگس وزن) میبایستی به مصاف بناویدز برود. صحبتهای دانا وایت واکنش سهودو را به همراه داشت و او در پیامی نوشت که قهرمان اوست و حریفان بعدی را او انتخاب می‌کند. سهودو اخیرا به دنبال مبارزه در مقابل جوزه آلدو بوده است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.