صحبت های دانا وایت در مورد ضرورت برد کانر در مقابل سرونی

Conor mcgregor

در مین ایونت بازیهای یو اف سی‌ ۲۴۶ کانر مک گرگور (۲۱-۴) ستاره ایرلندی به مصاف دونالد سرونی (۳۶-۱۳) میرود. پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ دانا وایت از اهمیت برد کانر در این مسابقه سخن گفت: 

اون (کانر) تمرینات سختی رو پشت سر گذاشته و آماده برگزاری این بازیه. مشکلی‌ که شاهدش هستیم اینه که نه تنها در‌ام ام‌ای بلکه در تمام ورزش‌های دیگه، وقتی‌ کسی‌ ۱۰۰ میلیون یا ارقام میلیونی دیگه‌ای داره، و اون جوونه، معروف و بسیار پولداره، واسه بعضی‌‌ها سخته که از مسیر اصلی‌ خارج نشن. و این چیزیه که واسه کانر دقیقا صدق میکنه.

فکر می‌کنم که اون در نقطه‌ای قرار گرفته که فهمیده که میبایستی به خودش بیاد. برد در مقابل سرونی واسه کاریر الان و آینده اون حیاتیه. بنابراین این مسابقه رو خیلی‌ جدی میگیره و میخواد که فعال باشه. برای همین در ۱۷۰ پاوند مبارزه میکنه و امیدواریم که سه مسابقه خوب رو امسال از اون شاهد باشیم.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.