رده بندیهای یو اف سی: گِیچی از مک گرگور سبقت گرفت

conor vs gaethje

پس از رویداد یو اف سی کره تغییراتی در رده بندی های یو اف سی صورت گرفت. شاخص ترین تغییر، سبقت گرفتن جاستین گیچی (٢١ – ٢) از کانر مک گرگور (٢١ – ۴) در گروه سبک وزن یو اف سی بود. مک گرگور پیش از این در رده سوم و گیچی در رده چهارم این گروه قرار داشت.

رده بندی گروه سبک وزن یو اف سی اکنون به این ترتیب می باشد (پنج برترین ها): حبیب نورماگومدوف (قهرمان)، ١.تونی فر گوسن ٢.داستین پویریر ٣.جاستین گیچی ۴.کانر مک گرگور ۵.دونالد سرونی.

جاستین گیچی در سال ٢٠١٩ دو بار به میدان رفت و ادسون باربوزا و دونالد سرونی را هر دو در راند اول ناک اوت کرد. از طرفی دیگر مک گرگور به دلیل محرومیت او از سوی کمیسیون ورزشی نوادا، در سال ٢٠١٩ مبارزه ای انجام نداد.

چن سونگ یونگ ملقب به ”زامبی کره ای“ نیز با شکست دادن فرنکی ادگار دو پله صعود کرد و جایگاه چهارم دسته پر وزن یو اف سی را به خود اختصاص داد. ادگار نیز در نتیجه در رده ششم این گروه نشست.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.