گلایه زامبی از رده بندی های یو اف سی

20191226_223019_0000_compress18

چن سونگ یونگ (١۶ – ۵) ملقب به ”زامبی کره ای“ رنکینگ های جدید یو اف سی را زیر سوال برد. زامبی در آخرین رویداد یو اف سی در کشور کره جنوبی فرنکی ادگار را در راند اول متوقف کرد و با این برد در رده چهارم دسته پر وزن یو اف سی قرار گرفت.

فایتر کره ای دیروز از طریق شبکه های اجتماعی در رابطه با رده بندیهای جدید یو اف سی نوشت:

یکیشون نفر یازدهم رو شکست داد (منظور، زبیت)، و اون یکی ١٣ ماه میشه که مبارزه نکرده (منظور، برایان اورتگا). آیا این سیستم رای گیری بر اساس محبوبیت درست شده؟ من نفر دوم هستم.

زامبی در مبارزه قبلی خود با رناتو موییکانو روبرو شد و او را نیز در راند اول ناک اوت کرد (دو مبارزه در سال ٢٠١٩ که هر دو از طریق Finish در راند اول رقم خوردند).

لازم به ذکر است که زامی پیش از رویارویی با ادگار قرار بود که با برایان اورتگا مبارزه کند. بااینحال اورتگا کمی پیش از این دیدار آسیب دید و فرنکی ادگار جانشین وی شد. آخرین مبارزه برایان اورتگا یک سال پیش در مقابل مکس هالووی برگزار شد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.