دانا وایت: کانر کمربند ماسویدال را میخواهد

Conor mcgregor

تا چند هفته دیگر هواداران ورزش‌ام ام‌ ای شاهد بازگشت کانر مک گرگور ستاره ایرلندی به میادین مسابقه خواهند بود. این بار اما او در ولترویت به مصاف “کابوی” کهنه کار، دونالد سرونی خواهد رفت. این مسابقه در تاریخ ۱۸ ژانویه (۲۸ دی) و در ”تی موبایل آرنا“ برگزار خواهد شد. به نظر می‌رسد که کانر در صورت برد در مقابل سرونی به دنبال ریمچ در مقابل قهرمان سبک وزن یو اف سی‌، حبیب نورماگومدوف میباشد و در غیر این صورت او به کمربند بی ‌‌ام اف و مسابقه در مقابل خورخه ماسویدال می‌‌اندیشد. 

دانا وایت پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان گفت:

کانر به این فکر میکنه که اگر اوضاع اون شکلی‌ که میخواد پیش نره و مسابقه با حبیب رو دریافت نکنه، اون مسابقه در ۱۷۰ پاوند با ماسویدال رو در جیبش داشته باشه. همه میدونند که نظر من در این مورد چیه، به نظرم این فکر خوبی‌ نیست. کانر از من دلخور بود برای صحبتم و گفت که “خیال میکنی‌ که من نمیتونم ماسویدال رو بزنم؟” من نمیگم که تو نمیتونی اونو بزنی‌. هر کسی‌ میتونه هر کسی‌ رو شکست بده اما چرا؟ چرا دنبال اون مسابقه‌ای وقتی‌ که میتونی صبر کنی‌؟ کانر دنبال کمربند ماسویداله. در یو اف سی‌ ۲۴۴ من اون کمربند رو یک بار برای مسابقه گذاشتم و همونطور که گفتم خیلی‌ باحال بود. ببینیم چه پیش میاد.  

در ادامه دانا وایت از کانر تعریف کرد و گفت: 

به همین دلیل کانر دیگران رو شیفته خودش میکنه و هواداران عاشق دیدن مسابقاتش هستند چون برای اون فرقی‌ نداره که حریف کیه، اون با هر کسی‌ مسابقه میده. باور کنید، اینو من یک میلیون بار گفتم و دوباره هم میگم، من چیزای زیادی رو دیدم و اینو میدونم که کانر با هر کسی‌ روبرو میشه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.