دانا وایت: ویلی ژانگ میتواند به یکی‌ از بزرگترین ستارگان تاریخ یو اف سی‌ تبدیل شود

Dana white weili zhang

ویلی ژانگ توانست که در آگست ۲۰۱۹ و در چهارمین مسابقه خود در سازمان یو اف سی‌، در مقابل جسیکا آندراج به پیروزی دست پیدا کند تا به قهرمان جدید نی وزن بانوان تبدیل شود. دانا وایت بر این باور است که ویلی میتواند به یکی‌ از بزرگترین ستارگان تاریخ یو اف سی‌ تبدیل شود و در این رابطه گفت: 

اون در حال بزرگ شدن و تبدیل شدن به یک ستاره است. دوست دارم که در وگاس از کمربندش دفاع کنه ولی‌ ببینیم چه اتفاقی میفته. وقتی‌ شما کسی‌ رو دارید که از کشوری دیگه میاد و در حال بزرگ شدنه، وقتی‌ که در وگاس بازی کنه تاثیر اون بازی در کشور خودش خیلی‌ زیاده. اون به تازگی اون شو (مسابقه در مقابل آندراج) رو در چین داشت که ۱.۳ بیلیون نفر اون مسابقه رو دیدند. اگه اون بتونه که از کمربندش دفاع کنه به یک ستاره بسیار بزرگ تبدیل میشه. شاید یکی‌ از بزرگترین ستارگان تاریخ یو اف سی‌.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.