کل کل تایرون وودلی و لیون ادواردز در توییتر

Tyron woodley leon Edwards

تایرون وودلی و لیون ادواردز در توییتر با هم در افتادند. ادواردز چند روز پیش با انتشار یکی از موزیک ویدیوهای وودلی، قهرمان سابق ولترویت را مسخره کرد و پیامی به وودلی فرستاد.

حداقل بعد از ماه مارس میتونی به رپ کردنت ادامه بدی و از اون طریق پول در بیاری ? ( ٢١ مارس (٢ فروردین)، تاریخ مبارزه وودلی و ادواردز).

وودلی به حرف های ادواردز واکنش نشان داد و پیام تهدیدآمیزی به فایتر انگلیسی فرستاد.

خفه شو **** وگرنه شاید قرارداد مبارزه رو امضا نکنم، ولگرد. تو هیشکی نیستی و هیچکس تو رو نمیشناسه. تو با کتک خوردن از ماسویدال معروف شدی (وقتی که سه تیکه ??? و یه نوشابه اومد و کتکت زد)… با چرت و پرت گفتن فقط میخوای فالوورهای کمت رو بیشتر کنی (بیشتر از ۵٠ هزار)… من از راه رپ بیشتر از تمامی فایت های تو پول درآوردم. به این بخند بدبخت.

خبرگزاری ”ام ام ای جانکی“ پیش از این اطلاع داده بود کهوودلی و ادواردز هر دو این مبارزه را قبول کرده اند. اما اینطور که بنظر می رسد وودلی هنوز قرارداد مبارزه را قبول نکرده است. رویداد یو اف سی لندن در تاریخ ٢١ مارس (٢ فروردین) برگزار میشود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.