ماسویدال، عثمان، کولبی و گِیچی در لیست مک گرگور

Conor mcgregor

تنها دو هفته به بازگشت کانر مک گرگور و مبارزه او در مقابل دونالد ”کابوی“ سرونی باقی مانده. مک گرگور در آخرین مصاحبه خود با کانال Maclife در مورد دلیل برگزاری این مبارزه در وزن ولترویت (٧٧ کیلوگرم) صحبت کرد.

بله میخوام با خورخه روبرو بشم. البته فقط برای خورخه به وزن ٧٧ کیلو نمی روم… بنظر من اون مبارزه ی BMF بد تموم شد و راند چهارم و پنجم رو از ما دزدیدند… ولی کمربند قهرمانی ولترویت رو میخوام و از مبارزه عثمان – کولبی خوشم اومد… مبارزه با عثمان رو میخوام و همینطور با کولبی… حاظرم با همه ی اینا توی وزن ٧٧ کیلو مبارزه کنم…

مک گرگور در ادامه گفت که جاستین گیچی نیز در لیست او قرار دارد و احتمال رویارویی آنها پس از مبارزه در مقابل سرونی زیاد است (در دسته ی سبک وزن).

اون هم (گیچی) در لیست منه. شاید در بازی بعدیم با اون روبرو بشم و برم سر وقتش… من از کارها و صحبت های گیچی خندم میگیره… بچه ی خنده داریه… شاید بعد از سرونی یک بازی سریع در مقابل گیچی انجام بدم… جاستین بدون شک در لیسته…

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.