حمله مک گرگور: نورماگومدوف ترسیده و داره فرار میکنه

McGregor-Khabib-2-1024x576

کانر مک گرگور بزودی در فایت اصلی یو اف سی ٢۴۶ در مقابل دونالد ”کابوی“ سرونی قرار خواهد گرفت. مک گرگور در آخرین مصاحبه خود با کانال Maclife حبیب نورماگومدوف را مورد حملات جدیدی قرار داد.

اون در حال لرزیدنه (نورماگومدوف)… داره از ترس می لرزه و این مبارزه رو نمیخواد… نمیخواد که دوباره ببازه… فقط بوی مد*** به مشامم میرسه. اون میترسه. همه میخوان دوباره این بازی رو ببینند. رئیس ما دانا وایت این رو میخواد و همه ی ما این رو میخوایم. اون میتونه فرار کنه ولی نمیتونه پنهان شه. برای این مبارزه لحظه شماری میکنم… از اینکه یه ضربه به چشم پسر عموش زدم خوشحالم. در هر صورت او (حبیب) تصمیم گیرندست… همانطور که گفتم اون میتونه فرار کنه ولی نمیتونی پنهان شه. خیر، مبارزه ما هنوز تموم نشده…

کانر مک گرگور و حبیب نورماگومدوف سال ٢٠١٨ در رویداد یو اف سی ٢٢٩ به دیدار هم رفتند و نورماگومدوف در راند چهارم این دیدار، مک گرگور را از طریق سابمیشن متوقف کرد (Rear naked choke).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.