علی‌ عبدالعزیز: اسم حبیب برای مطرح شدن کانر استفاده میشود

Khabib nurmagomedov

علی‌ عبد العزیز ایجنت حبیب نورماگومدوف در مصاحبه‌ای با کانال تی‌ام زی گفت که سازمان یو اف سی‌ برای ترویج کانر مک گرگور از اسم نورماگومدوف استفاده میکند.

تی‌ام زی: دانا وایت گفته بود که در صورت برد کانر در مقابل سرونی احتمالا مسابقه بعدی کانر در مقابل حبیب است.

علی‌ عبدالعزیز: ببینید، دانا بزرگترین تبلیغ کننده و برگزارکننده مبارزات ام ام ای در تاریخه. من واسش احترام زیادی قائلم. اون باید کاری کنه که مردم به کانر اهمیت بدند. و اسم حبیب رو میارن که کانر رو بیشتر مطرح کنند. مشکلی‌ نیست. اون (دانا) تبلیغ میکنه و میتونه هر کاری انجام بده. حبیب یک پلن (برنامه) داره، دانا هم یک پلن داره، بعضی‌ وقتها ما دلخور میشیم و بعضی‌ وقتها هم به توافق میرسیم. اما بیزنیس ادامه داره ولی‌ کانر در رادار ما نیست. اون شاید در مقابل کابوی (سرونی) شکست بخوره. فکر می‌کنم که میبازه. مربیاش قبل از بازی با حبیب هم گفته بودند که اون آمادست و در سه راند حبیب رو شکست میده و اینکه در بهترین شرایط قرار داره. و بعد از شکست گفتند که کمپ تمرین بدی رو پشت سر گذاشتند و پای کانر مثل بادکنک باد کرده بود. اونا فقط بلدند دروغ بگن…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.