سرونی: اگر کانر به خانواده من بد و بیراه بگه به حسابش میرسم

donald cerrone

تنها چند روز تا مسابقه دیدنی‌ دونالد “کابوی” سرونی (۳۶-۱۳) در مقابل کانر مک گرگور (۲۱-۴) باقی‌ مانده. این دو چند سال پیش و در پرس کنفرانس Go Big یو اف سی‌ وارد مشاجره ی لفظی شدند. در یکی‌ از مصاحبه‌های اخیر سرونی، او در مورد آن اتفاقات گفت:

تنها شما مطبوعات هستین که دوست دارید اون اتفاقات قدیم رو کندو کاو کنید و به اون بپردازید. این موضوع همون موقع بود. کانر حرف بدی در مورد من نزده بنابراین شما صحبتهای قدیمی‌ که زده شد رو بیان می‌کنید. 

در واقع کانر مک گرگور در یکی‌ از مصاحبه‌های آخر خود در مک لایف از کابوی تمجید کرد و گفته بود:

میدونم که دونالد فایتر خوبیه. اون رکورد فوق‌العاده‌ای داره. بیشترین ناک داون، بیشترین لگد به سر، بیشترین مسابقه، و بیشترین تعداد راند مال اونه (سرونی). 

در مورد کل کل کردن کانر پیش از مسابقات پیش رو از سرونی سوال شد:

اون بهترینه در این کار. اون (کانر) بهترینه. اون فقط نباید از یک سری خطوط قرمز رد بشه و مثلا اگر در مورد مادربزرگ من یا بچه من بد و بیراه بگه اونوقت این موضوع واره یه مرحله دیگه‌ای میشه. متوجه صحبت من میشید؟ اونوقته که من میام به لابی و حسابتو میرسم.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.