حمله مارلون مورائس به جوزه آلدو

marlon moraes jose aldo

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۵ مارلون مورائس توانست که در یک بازی بسیار نزدیک جوزه آلدو را با رای داوران شکست دهد. پس از آن بازی جوزه آلدو در مصاحبه‌ای گفت که مورائس از او ترسیده بود و نمیخواست که مبارزه کند. در مصاحبه‌ای با‌ ام ام‌ ای فایتینگ مورائس به این صحبتها واکنش نشان داد: 

در حال حاضر کوچکترین احترامی برای این مرد قائل نیستم (آلدو). به خاطر رفتارشون نه برای اون و نه برای تیمش احترامی قائل نیستم. پس از مسابقه آلدو میکرفون رو گرفت و گفت که میخواد به من تبریک بگه. اما بعد از اینکه رفت خونه و دید که هنری سهودو چه چیزهایی‌ گفته یکباره ۱۸۰ درجه تغییر کرد. از آبی به قرمز تبدیل شد و گفت که مسابقه رو در اصل اون برده و اینکه مارلون ترسیده بود و اینو در صورتش میدیدم. 

من نترسیده بودم، من ۳۰ تا مسابقه دادم. من هر روز فایت می‌کنم و قرار نیست که بترسم. مسلما وقتی‌ با آلدو بازی داشتم یه ذره نگران بودم. همه یه خورده نگران میشن اما وقتی‌ وارد میشی‌ تنها یه حریف دیگه‌ای رو اونجا میبینن. اون طوری رفتار کرد که باخت رو قبول کرده و با من اونجا صحبت کرد، بعد از اون رفت خونه و مصاحبه‌ای انجام داد و همه اون مزخرفات رو گفت. بره گم شه. 

Facebook
Twitter

شان اومالی: بعد از شکست پیوتر یان تایتل شات میخوام ولی‌ ژوزه آلدو میتونه قبل از من نبرد قهرمانی رو داشته باشه چون یه قهرمان افسانه ایه و حقشه

شان اومالی در صحبتهای اخیر خود گفت:  چیزی که مشخصه اینه که نتونستم نشون بدم که جایگاهم بین تاپ تن هستش (ده مبارز برتر

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.