بازگشت کولبی کاوینگتون به میادین در ماه می یا آوریل

Colby covington

در مین ایونت مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۵ کولبی کاوینگتون در مقابل کامارو عثمان قرار گرفت و در راند پنجم و از طریق ناک اوت فنی‌ شکست خورد. کاوینگتون که در اواسط مسابقه با شکستن فک خود روبرو شد بازی پایاپایی را تا اواخر راند پنجم به نمایش گذاشت. مالک باشگاه امریکن تاپ تیم، دن لمبرت در مصاحبه‌ای از بازگشت کاوینگتن در ماه می و یا آوریل (٣ تا ۴ ماه آینده) صحبت کرد:

فک اون یه شکستگی کوچکی داشت و احتیاجی به بستن اون نبود. اون در حال بهبوده و داره استراحت میکنه. انتظار دارم که تا چند هفته دیگه به باشگاه برگرده. اون تمریناش رو از ماه فوریه شروع میکنه و در تئوری در ماه آوریل و یا می میتونه مسابقه بده. البته بستگی داره به اینکه خودش چی‌ میخواد و یو اف سی‌ چه حریفی رو برای اون در نظر داره. خیلی‌ مسائل میبایستی اتفاق بیفته تا اون برگرده، پس ببینیم که چه پیش میاد. حریف بعدی اون در رنکینگ (ولترویت) بدون شک یکی‌ از ۱۰ نفر اول هست یا ۵ نفر اول. کولبی هنوز در رنکینگ یا نفر اول و یا دومه پس بنابراین هنوز اون بالاست. بازی اون فکر می‌کنم در مقابل کسی‌ هست که به هیجان بیارش. مسابقه‌ای که براش بزرگ باشه و پس از اون بتونه دوباره برای تایتل مسابقه بده. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.