مک گرگور فکر نمی کند که مبارزه نورماگومدوف و فرگوسن برگزار شود

conor mcgregor

تنها شش روز تا مبارزه کانر مک گرگور و دونالد ”کابوی“ سرونی در رویداد یو اف سی ٢۴۶ باقی مانده. وقتی که صحبت از حریفان احتمالی مک گرگور پس از دیدار او با کابوی میشود، خورخه ماسویدال یکی از اصلی ترین گزینه های این لیست میباشد. بااینحال رئیس یو اف سی امروز از مبارزه احتمالی دیگری برای مک گرگور صحبت کرد.

دانا وایت رئیس یو اف سی در مصاحبه ای با کانال TMZ برنامه های کانر مک گرگور را فاش کرد و گفت که ستاره ایرلندی قصد دارد که پیش از ماسویدال، با حبیب نورماگومدوف یا تونی فرگوسن مبارزه کند.

دانا وایت: کانر باور داره که مبارزه حبیب و تونی فرگوسن برگزار نمیشه (حتما یک نفر از اونها پیش از مبارزه مصدوم میشه)… ما (یو اف سی) تابحال چند دفعه سعی کردیم که این مبارزه رو درست کنیم (حبیب – تونی) و کانر فکر نمیکنه که این بازی برگزار بشه… کانر میخواد در صورت مصدوم شدن یکی از حریفان وارد بشه و با حبیب مبارزه کنه…

حبیب نورماگومدوف و تونی فرگوسن در تاریخ ١٨ آوریل (٢٩ فروردین) به مصاف هم می روند. سازمان یو اف سی پیش از این در چهار مرحله سعی کرده که این مسابقه را تدارک ببیند، ولی این مبارزه هر بار بدلیل مصدوم شدن یکی از حریفان منحل شده.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.