دونالد سرونی: در مقابل کانر ایستاده مبارزه می‌کنم

یکشنبه صبح دونالد سرونی در مین ایونت مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۶ به مصاف کانر مک گرگور خواهد رفت. بسیاری بر این باور هستند که اگر سرونی ایستاده با کانر مبارزه کند به احتمال بسیار بازنده این نبرد خواهد بود. با این حال به نظر نمیرسد که سرونی به صحبت دیگران توجهی‌ داشته باشد زیرا در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان گفت: 

میدونید، احتمالا من میبایستی سعی‌ کنم که از طریق گرپلینگ باش درگیر شم، اما فکر نمیکنم که این کار رو انجام بدم. من هم دوست دارم که مشت و لگد بزنم. همه میگن که استند آپ اون فوق العادست بنابراین چرا اون رو تست نکنم؟ همه میگن که اگه ایستاده بازی کنم ناک اوت میشم، یا اینکه احمقانست که اینشکلی بازی کنم. اما این تصمیم منه و حماقت منه. تو لعنتی کی‌ هستی‌ که به من میگی‌ چه کار کنم؟ من میدونم کی‌ هستم. خودم رو توی آینه نگاه می‌کنم و میدونم که دقیقا کی‌ هستم، بنابراین خودم تصمیم میگیرم. دوست دارم ایستاده بازی کنم، چرا آدم نخواد که با یکی‌ از بهترینها ایستاده مبارزه کنه؟ آیا تحمل یه مشت رو ندارم؟ این سوالیه که به دنبال جوابش هستم. اون چطور؟ تحمل لگدهای من رو داره؟ دنبال جواب این سوال هم هستم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.