حملات عثمان و ماسویدال به همدیگر در کنفرانس خبری

Kamaru usman jorge Masvidal

کامارو عثمان و خورخه ماسویدال هر دو در شهر لاس وگاس حاضر و مسابقات یو اف سی ٢۴۶ را از نزدیک زیر نظر دارند. قهرمان ولترویت و قهرمان BMF یو اف سی دیروز در کنفرانس مطبوعاتی مربوط به یو اف سی ٢۴۶، همدیگر را مورد انتقادات شدیدی قرار دادند.

با وجود اینکه ماسویدال در سال ٢٠١٩ به یکی از بزرگ ترین ستاره های یو اف سی تبدیل شد، عثمان وی را به چشم یک مدعی اصلی نمیبیند. از طرفی دیگر پول حرف اول را برای ماسویدال میزند و اگر حق انتخاب با او باشد، بین مک گرگور و عثمان، کانر گزینه اول ماسویدال خواهد بود.

عثمان در مورد یک مبارزه احتمالی مقابل ماسویدال گفت:

اگر شما به ١٠ برترین (تاپ ١٠) مبارزان دسته ولترویت نگاه کنید، میبینید که من نصف اونها رو شکست داده ام… اون (ماسویدال) کی رو شکست داده؟ آیا ما داریم از یک مدعی صحبت میکنیم یا از کسی که فقط هایپ (سر و صدا) داره؟ این دو با هم متفاوت هستند. چونکه اون هایپش زیاده مسلما این بازی رو درست میکنند ولی ماسویدال یک مدعی واقعی نیست…

ماسویدال نیز در رابطه با یک مبارزه احتمالی در مقابل عثمان یا مک گرگور نظر داد و گفت؛

هر کدوم که درآمدزایی بیشتری داشته باشه… من از فایت کانر خیلی بیشتر خوشم میاد… اگر درآمد این دو فایت رو با غذا مقایسه کنیم، اگر هر دو یک سیب زمینی و یک گوجه باشند و با هم فرقی نکنند، بدون شک عثمان رو انتخاب میکنم بدلیل اینکه خیلی از اون بدم میاد و میخوام صورتش رو له کنم…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.