صحبتهای نورماگومدوف پدر در مورد ریمچ حبیب – کانر

khabib-nurmagomedov-ufc-242-photo-per-haljestam-03-768x480

پس از برد کانر در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۶ دانا وایت در مصاحبه‌ای از ریمچ بین حبیب و کانر صحبت کرد. عبدالمناپ پدر حبیب نورماگومدوف در مصاحبه‌ای با RIA Novosti گفت: 

ما هم میخوایم که از کانر انتقام بگیریم. اما ۱۰۰ میلیون دلار میخوایم. این مبلغ رو روز بعد از مسابقه با فرگوسن پرداخت کنید و بعد از اون چرا که نه؟ نمیدونم، شاید دانا وایت بخواد این مسابقه رو ترتیب بده (در ازای این مبلغ)، اون به این مسابقه احتیاج داره. 

در مورد عملکرد کانر در مقابل سرونی از او سوال شد:

سوپرایز نشدم، چیز جدیدی ندیدم. این وزن ۱۷۰ پاوند هستش جایی‌ که قویترین فایتر‌ها جمع شدند بدون در نظر گرفتن رده وزنی. بنابراین فکر نمیکنم که هیچ چیزی توی اون وزن عوض شده باشه، قهرمان کنونی همچنان سر جایش است. حریف اصلی‌ برای تایتل لایت ویت (سبک وزن) تونی فرگوسنه. اگه کانر در ولترویت به دنبال اثبات چیزی میگرده، اونجا کامارو عثمان، کولبی کاوینگتون و خورخه ماسویدال هستند که فایترهای بزرگیند. مک گرگور و سرونی در اون وزن حتی جزو ۱۰ تای اول هم نیستند. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.