لیون ادواردز: یو اف سی‌ وودلی را مجبور به قبول کردن این مسابقه کرد

leon edwards

قهرمان سابق ولترویت تایرون وودلی (۴ – ١٩) پیشتر و در ماه اکتبر گفته بود که او به هیچ عنوان علاقه‌ای به برگزاری مسابقه‌ای در مقابل لیون ادوادز (٣ – ١٨) ندارد زیرا ادواردز سزاوار آن نیست. دانا وایت هم با نظر وودلی مخالفت نکرد و درصدد برگزاری مسابقه‌ای بین تایرون وودلی در مقابل کولبی کاوینگتون بود. اما پس از اینکه کاوینگتون در مبارزه با عثمان با شکستن فک خود مواجه شد، آن بازی از فهرست بازی‌های احتمالی‌ خارج شد و ادواردز جانشین تایرون وودلی شد. این دو در مسابقات یو اف سی‌ لندن به مصاف هم خواهند رفت. لیون ادواردز در مصاحبه‌ای با ‌ام ام‌ای جانکی گفت:

تایرون سعی‌ داشت که بهانه بتراشه که اینجا (لندن) نیاد. یو اف سی‌ اون رو مجبور به این کار کرد. یا اینکه با من بازی میکرد و یا اینکه اونا وودلی رو از رنکینگ خارج میکردند. اون هیچ انتخابی نداشت و مجبور بود که این مسابقه رو بگیره. اون نمیتونه برای دریافت تایتل شات بیرون بمونه، این اتفاق نمیفته. این تنها مسابقه‌ایه که برای این دسته قابل درکه .   

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.