جانی واکر در دوراهی جان کاوانا و فراس زهابی

johnny walker

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۴ بسیاری بر این عقیده بودند که جانی واکر به راحتی‌ از سد کوری اندرسون خواهد گذشت اما او در راند اول مغلوب اندسون شد. پس از بازی جانی واکر مربی‌ خود را مورد انتقاد قرار داد و گفت که اگر سبک بازی خود را دنبال میکرده بدون شک برنده آن بازی او بود اما صحبتهای گاسلینگ سبک بازی او را تغییر داد. پس از آن مسابقه و پایان همکاری واکر با لئو گاسلینگ، به نظر می‌رسد که واکر به دنبال بهترین مربی‌ برای ادامه فعالیت خود در ورزش‌ام ام‌ ای است. در مصاحبه‌ای با‌ ام ام‌ ای فایتینگ او گفت: 

پس از مسابقه بعدیم میخوام که به لاس وگاس تغییر مکان بدم و شاید کمپ تمرینی بعدیم در باشگاه تریستار باشه (در کنار فراس زهابی). اگه خوشم بیاد همکاری ما با هم شروع میشه. اگه هم که نه، میرم پیش جان کاوانا (مربی مک گرگور) در ایرلند (باشگاه اس بی‌ جی). من قبلا باش تمرین کرده بودم و حالا باید ببینم که اوضاع با فراس چطور پیش میره. من دو تا مربی‌ بزرگ دارم که میخوان با من کار کنند، پس باید ببینم کدومشون برای من بهتره. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.