تایرون وودلی از دسته ولترویت لوس و بیمزه خسته شده

Tyron woodley

تایرون وودلی قهرمان پیشین دسته ولترویت سازمان یو اف سی‌ که پس از شکست در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۵ و به دلیل مصدومیت از میادین مسابقه دور بود، سرانجام در بازی‌های یو اف سی‌ لندن به مصاف لیون ادواردز خواهد رفت. او در مصاحبه‌ای با اریل هلوانی گفت: 

این دسته لعنتی خیلی‌ لوس و بیمزه شده و من رو دل آزرده کرده. من جدا سعی‌ می‌کنم که در بازگشت همه اونا رو داغون کنم. کی‌ بیشترین پول رو در ورزش ما در میاره؟ مسلما کامارو عثمان که قهرمان دنیاست این کار رو انجام نمیده. ماسویدال بالاخره به اون پولی‌ که میخواست رسید. اون الان در صدر این لیست قرار داره. این همچنین برای برادان دیاز و کانر مک گرگور هم صدق میکنه. بعضی از اینها هیچوقت حتی یک کمربند هم نداشتند. کابوی سرونی تازه بعد از مدتها یه پول درست و حسابی‌ گیرش اومد و اون هیچوقت نزدیک به تایتل یو اف سی‌ هم نبود. مسابقه در مقابل یک لیون ادواردز، یک کامارو عثمان، یک کولبی کاوینگتون هیچوقت نمیتونه من رو به او پول برسونه. اون کسایی که قراره اسم من رو در کتاب ها ثبت کنند، کسایی هستند که من قبلا شکستشون دادم. این مساله شخصی‌ شده واسه من.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.