آدسانیا: متقاعد کردن یو اف سی برای مبارزه ی رومرو راحت نبود

israel adesanya

سازمان یو اف سی بالاخره پس از چند ماه انتظار، مبارزه آدسانیا – رومرو را اعلام کرد. با مصدوم شدن پائولو کاستا که اصلی ترین گزینه یو اف سی برای مقابله با آدسانیا بود، نگاه ها به سمت جرد کنونیر و یوئل رومرو (۴ – ١٣) جلب شد.

یو اف سی در ابتدا مخالف روبرو کردن رومرو و آدسانیا بود، چراکه رومرو، سه عدد از چهار مبارزه آخر خود را با شکست به پایان رسانده بود. اما به گفته ”استایل خم کن“ یو اف سی سرانجام درخواست وی را برای روبرو شدن با ”سرباز خدا“ قبول کرد. آدسانیا در گفتگویی با رادیو سابمیشن در این رابطه صحبت کرد.

”متقاعد کردن یو اف سی کار ساده ای نبود و اونها نمیخواستند به فایتری که پیش از این چند بار برای کمربند مبارزه کرده و معروف به گول زون داور در قفسه، تایتل شات دیگری بدند. ولی من به اونها گفتم – نگران نباشید، من این مبارزه رو برای شما میفروشم. بدلیل اینکه مردم امیدوارند که رومرو من رو شکست بده… شاید طرفدار رومرو هم نباشند ولی دوست دارند که کتک خوردن من رو ببینند… اصلا هیشکی نمیخواد با رومرو مبارزه کنه. من مثل بقیه نیستم“.

برخی از مبارزان و هواداران رومرو را به دلایلی فردی فریبکار میدانند – اشاره به مبارزه رومرو در مقابل ژاکاره که در آن رومرو چند بار هنگام زمین خوردن از قفس کمک گرفت و بین یکی از راند های مبارزه برای استراحت بیشتر، آب روی بدن خود ریخت و داور برای خشک کردن بدن او مبارزه را به تاخیر انداخت. لازم به ذکر است که رومرو پیش از مبارزه با راکهولد و ویتیکر نیز سر وزن نرسید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.