پیشبینی‌ ادسون باربوزا در مورد بازی حبیب – فرگوسن

barboza vs ferguson

ادسون باربوزا (۸-۲۰) تجربه بازی در مقابل تونی فرگوسن و حبیب نورماگومدوف را دارد. نبرد او با تونی در سال ۲۰۱۵ برگزار شد و باربوزا در راند دوم و از طریق سابمیشن (دارس چوک) بازی را واگذار کرد. مسابقه او با حبیب به سال ۲۰۱۷ بر میگردد جایی‌ که او پس از سه راند، بازی را به قهرمان کنونی سبک وزن و با رای داوران واگذار کرد. ادسون باربوزا در مصاحبه‌ای با TheBodyLockMMA در مورد این بازی صحبت کرد:

مسابقه بسیار بزرگ و دیدنی‌ میشه. خیلی‌ هیجان زده هستم واسه این بازی. جالبه چون من بعضی وقت‌ها این بازی رو در ذهنم میبینم و به اون فکر می‌کنم. فکر می‌کنم که بازی خوبیه واسه حبیب. اما مسابقه دادن با فرگوسن هم سخته. استایل اون (تونی). اون کمی‌ با دیگران فرق داره. فکر می‌کنم فرگوسن میبره چون استرایکر بهتریه. اون خلاقتره. همه میدونند که حبیب چی‌ کار میکنه اما اون این کار رو به نحو احسنت انجام میده. همه میدونند ولی‌ با این حال کسی‌ حریفش نمیشه. حس می‌کنم تونی موفق به این کار میشه چون اون یه ذره خلاقتره، شما هیچوقت نمیدونید حرکت بعدی اون چیه. هر دوی اونها قوی هستند. فکر می‌کنم که قدرت حبیب یه ذره بیشتر باشه، مخصوصا روی زمین، اون (حبیب) یه ذره قویتره. همونطور که گفتم حبیب در بعضی چیز‌ها بهتره و تونی در چیز‌های دیگه ای. اینها مسابقه رو مهیج میکنند. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.