جان جونز: ریس ماهی بزرگ یک حوض کوچک است

dominick reyes vs jon jones

جان ”بونز“ جونز قهرمان لایت هوی ویت یو اف سی تا چند روز دیگر به مصاف دامینیک ریس می رود. جونز دیروز از طریق توییتر به اظهارات اخیر ریس واکنش نشان داد و او را مورد انتقاد قرار داد.

جونز در توییتر: ریس میگه که من پیش از این با حریف های استرایکر و کشتی گیر مبارزه کردم ولی تابحال با یک ورزشکار (قوی هیکل) روبرو نشدم. عجب حرف مزخرفی…

دی سی (کورمیر) در المپیک شرکت کرد، آوینس سنت پرو توی لیگ فوتبال بود (آمریکایی)، بیدر (رایان) در حال حاضر قهرمان قهرمان بلاتوره، ویتور (بلفورت) سرعت دست فوقالعاده بالا، لیوتو (ماشیدا) از بچگی استرایکر بود و گلاور پیش از مبارزه با من ٢٠ برد متوالی داشت. آیا هیچکدوم از اونها ورزشکار (قوی هیکل) نبودند؟

یکی از بهترین ورزشکاران شهر اپل ولی (شهر ریس)… مثل اینه که ماهی بزرگ یک حوض کوچیک باشی… خودش هم باورش شده که ورزشکار خاصیه (ریس)…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.