حبیب: پیشنهاد صد میلیون دلاری برای کتک زدن این احمق منطقی نیست

khabib nurmagomedov vs conor mcgregor

با وجود تلاش های بی وقفه دانا وایت برای ست کردن مبارزه دوم کانر مک گرگور در مقابل حبیب نورماگومدوف، بنظر نمیرسد که قهرمان روسی اشتیاقی به این مبارزه داشته باشد. (البته در صورت پیروزی تونی فرگوسن در مقابل نورماگومدوف، راه مک گرگور برای رسیدن به تایتل شات هموار خواهد شد).

علی عبدالعزیز ایجنت نورماگومدوف نیز اخیرا گفته بود که آنها یک پیشنهاد ١٠٠ میلیون دلاری برای مقابله با مک گرگور در کشور عربستان دریافت کرده اند. نورماگومدوف بتازگی در مصاحبه ای در کشور روسیه در این رابطه گفت.

آخه من چه احتیاجی به این همه پول دارم؟ اگر پول یو اف سی زیاده، میتونه این پول رو به سازمانهای دیگه ببخشه. مثل تیم فوتبال نابینایان یا سازمان های برگزارکننده سامبو. اما پیشنهاد صد میلیونی برای کتک زدن این احمق (مک گرگور) اصلا منطقی نیست.

١٨ آپریل با یک حریف بسیار جدی (تونی فرگوسن) مبارزه میکنم… هیشکی نمیدونه بعد از اون فایت چه اتفاقی میافته. من اصلا به مبارزه با مک گرگور فکر نمیکنم. این چیزیه که یو اف سی میخواد. اصلا نمیفهمم مردم چطور تصمیم من رو زیر سوال میبرند (از عدم تمایل به ریمچ)…

همه میدونن در اون بازی چه اتفاقی افتاد (در مبارزه با مک گرگور). کل مبارزه تحت کنترل من بود و هر کاری که دلم میخواست با اون کردم. او (کانر) تسلیم شد. چطور شما از ریمچ حرف میزنید؟ همه براشون پول درآوردن مهمه در صورت اینکه پول اصلا برای من مهم نیست. در حال حاضر فقط روی تونی فرگوسن تمرکز دارم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.