برندان شاب: تونی فرگوسن را نادیده نگیرید

در تاریخ ۱۸ آوریل حبیب نورماگومدوف برای دفاع از کمربند سبک وزن یو اف سی‌ به مصاف تونی فرگوسن خواهد رفت. این در حالیست که عده‌ای از جمله دانا وایت صحبت از ریمچ حبیب در مقابل کانر را پس از مسابقه حبیب – تونی مطرح کرده ا‌ند و به نظر می‌رسد که حبیب را برنده نبرد ماه آوریل میدانند. برندان شاب مبارز سابق سازمان یو اف سی‌ اما در پادکست Below The Belt podcast نظری متفاوت در این رابطه دارد:

شنیدم که دانا گفته بود که مسابقه کانر – حبیب بزرگترین بازی توی دنیا میشه. اونها هی‌ میگن حبیب این کار رو کرد و حبیب اون کار رو کرد. ببین حبیب سختترین مسابقه عمرش رو در ماه آوریل پیش رو داره. سختترین مسابقه عمرش. این چیز آسونی نیست. با اختلاف میشه گفت که این بد‌ترین متچ آپی است که اون در طول عمرش تجربه کرده. بذارید بگیم که حبیب بازی رو با برد به پایان میرسونه، با رای داوران. به شما قول میدم که نمیتونه تونی فرگوسن رو تموم کنه. اگه قرار باشه کسی‌ اون یکی‌ رو تموم کنه این تونیه که این کار رو انجام میده. روی این شرط ببندین.

بذارید بگیم که حبیب توی این بازی برنده میشه که البته من مطمئن هستم که در این صورت با رای داورانه، اما این اتفاق به شکل خوبی‌ تموم نمیشه. حبیب شاید خیلی‌ بد کتک خورده باشه. اون شاید ببره ولی‌ حتما چندین آرنج خورده، زخمی و شکافتگی داره و به یک سری مشکلات بر میخوره. این مبارزه‌ای نیست که اول با تونی فرگوسن بازی کنه و بعد از یک ماه یک مسابقه دیگه بده. من به شما قول میدم که بعد از مسابقه با تونی فرگوسن اون رو ۱۲۰ روز از تمرینات منع میکنند. مسابقه اونها زود تموم نمیشه، این یک جنگ تمام عیاره. اینها در دنیا و در سبک وزن بهترینند. این بهترین مچ آپ تاریخ دسته سبک وزنه.       

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.