حمله تایرون وودلی به کولبی کاوینگتون برای رد کردن مسابقه

Tyron woodley

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۵ کامارو عثمان قهرمان دسته ولترویت با موفقیت از کمربند خود در مقابل کولبی کاوینگتون دفاع کرد. کاوینگتون که بازی پایاپایی را در مقابل عثمان به اجرا گذاشته بود در وقت استراحت راند سوم گفت که فک او شکسته است. او سرانجام در راند پنجم این مبارزه از طریق ناک اوت فنی‌ بازی را واگذار کرد. اخیرا کاوینگتون در مصاحبه‌ای با اریل هلوانی منکر شکستگی فک خود شد. این صحبتها واکنش قهرمان پیشین ولترویت، تایرون وولدی را به همراه داشت.

اوه، فک کولبی مشکلی‌ نداره؟ وقتی‌ که یو اف سی‌ برای چهارمین بار از اون خواست که با من مسابقه بده که مشکل داشت (فک کولبی).. تو یک فاحشه ای. اون قرار بود که با من مبارزه کنه. وقتی‌ که در مقابل عثمان باخت قرار بود که با من روبرو بشه. تنها دلیلی‌ که لیون ادواردز این مسابقه رو دریافت کرد این بود که اون (کاوینگتون) به دلیل آسیب فکش نمیتونست مبارزه کنه و الان به یکمرتبه فک اون سالم شده؟

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.