جان مک کارتی: دامینیک ریس میبایستی برنده این بازی شناخته میشد

john mccarthy

جان مک کارتی، داور سرشناس و بازنشسته سازمان یو اف سی‌، پس از رویداد یو اف سی‌ ۲۴۷ نظر خود را در مورد نتیجه مبارزه جان جونز در مقابل دامینیک ریس را گفت: 

پس از تماشای مسابقه، بدون شک آسونترین راندها، راند‌های یک و پنج بودند. راند یک مال ریس بود و راند پنج مال جونز. راند دوم در حقیقت و از نظر من نزدیکترین راند اونها بود، اما حدود ۴۵ ثانیه مونده به پایان راند می‌بینید که ریس با کامینیشنی که اجرا میکنه به جونز آسیب میرسونه. می‌بینید که جونز به عقب میره و ریس دنبال اون میره و از اونجا، اون راند به نفع ریس تموم میشه. راند نزدیکی‌ بود، تا اون موقع من شاید راند رو به جونز میدادم اما دامینیک ریس راند رو برد. راند سوم به راحتی‌ مال دامینیک ریسه و برنده راند چهار هم جونز بود و جمع امتیازات به ۴۷-۴۸ به سود دامینیک ریس است. سرقتی شکل نگرفته، مسابقه نزدیکی‌ بود. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.