احتمال روبرو شدن گگارد موساسی با رایان بِیدر

gegard mousasi vs ryan bader

گگارد موساسی بتازگی در مصاحبه ای با لوک تاماس گفت که در صورت شکست دادن داگلاس لیما احتمال مبارزه او در مقابل رایان بیدر زیاد است.

بیدر که قهرمان حاضر سنگین و نیمه سنگین وزن سازمان بلاتور میباشد در رقابت های بلاتور ٢۴٢ به مصاف ودیم نمکوف میرود (دفاع از عنوان قهرمانی لایت هوی ویت). در همین رویداد، گگارد موساسی و داگلاس لیما نیز برای کمربند قهرمانی میان وزن بلاتور با هم روبرو میشوند. موساسی در مورد احتمال رویارویی اش با بیدر گفت؛

بتازگی قراردادم رو با بلاتور تمدید کردم و اگر داگلاس لیما رو شکست بدم شاید با بیدر (رایان) مبارزه کنم. میخوام قبل از خداحافظی میراثی از خود باقی بگذارم. برای تایتل ”لایت هوی ویت“ مبارزه کنم و شاید در رایزین هم مبارزه کنم.

لوک تاماس – آیا شما در مورد بیدر با بلاتور صحبت کردین که اگه مبارزتون مقابل داگلاس لیما خوب پیش بره، با بیدر مبارزه کنین؟

موساسی – آره صد در صد. الان اگه لیما رو بزنم، همه میگن بخاطر این بود که لیما ولترویت بود (خنده) و اینکه من ولترویت ها رو میزنم (پیش از لیما، روری مک دونالد نیز گگارد را به چالش کشید و شکست خورد). بنابراین باید اسم بزرگ دیگری رو هم شکست بدم. البته اگر موفق بشم از سد لیما عبور کنم. بیدر اسم بزرگی داره و شکست دادن او دستاورد بزرگیه…

موساسی قهرمان سابق میان وزن بلاتور، پیش از این در وزن ٩٣ کیلوگرم فعالیت کرده و عنوان قهرمانی لایت هوی ویت سازمان Strikeforce و Dream را نیز در اختیار داشته است. رقابت های بلاتور ٢۴٢ در تاریخ ٩ مِی (٢٠ اردیبهشت) در شهر سن خوزه برگزار خواهند شد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.