فلوید می ودر: برای فایت مک گرگور اصلا تمرین نکردم

conor mcgregor vs floyd mayweather

کانر مک گرگور پس از یک بازگشت طوفانی و شکست دادن دونالد سرونی در رقابت های یو اف سی ٢۴۶ هنوز حریف بعدی خود را انتخاب نکرده و یک ریمچ (بازی بازگشت) در مقابل فلوید می ودر میتواند گزینه مناسبی برای او باشد.

دانا وایت رئیس یو اف سی پیش از این اعلام کرد که در سال ٢٠٢٠ شاهد همکاری یو اف سی و فلوید می ودر خواهیم بود و اینطور که بنظر می رسد بازارگرمی مبارزه احتمالی می ودر – مک گرگور اکنون آغاز شده. می ودر بتازگی در مصاحبه ای با REVOLT TV پیام طعنه آمیزی به مک گرگور فرستاد و گفت که پیش از مبارزه با ستاره ایرلندی، او احتیاج زیادی به تمرین نداشت.

”من قبل از مبارزه با مک گرگور اصلا تمرین نکردم. تنها تمرین من درازنشست و شنا رفتن بود. چند دفعه هم با کیسه بوکس تمرین کردم… من حریفم (مک گرگور) رو جدی گرفته بودم ولی همینطور که قبلا هم گفتم میخواستم با این مبارزه کمی حال کنم و مردم رو سرگرم کنم… اگه میخواستم، میتونستم همون اول کار کلکش رو بکنم. ولی اگر این کار رو میکردم دیگه ریمچی در کار نبود…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.