داستین پویریر: حبیب، فرگوسن را شکست میدهد

dustin poirier

داستین پویریر مدعی سابق سبک وزن یو اف سی، در برنامه آریل هلوانی که دیروز برگزار شد دیدار حبیب نورماگومدوف و تونی فرگوسن را پیش بینی کرد.

حبیب، فرگوسن رو میزنه… البته در ورزش ام ام ای هر اتفاقی ممکنه بیافته ولی بنظر من حبیب حریف برتر این مبارزست. اگر کشتی کوین لی از تونی سر تر بود و اگه اشتباه نکنم دنی کستیو هم از نظر کشتی بهتر بود، بنابراین خاک کردن تونی برای حبیب اصلا دشوار نیست.

هلوانی در ادامه از پویریر سوال کرد که چه حریفی در دسته سبک وزن میتواند برای نورماگومدوف مشکل ساز شود. پویریر در جواب گفت؛

جاستین گیچی میتونه برای حبیب مشکل ساز بشه. گیچی در وسط اوکتاگون مبارزه میکنه و خوب بلده که چطور فاصله اش رو با فنس حفظ کنه. اگر خاک بشه میتونه دوباره بلند شه و به مبارزه ادامه بده. چنین افرادی که زیاد ریسک میکنن و زد و خورد رو دوست دارند و همچنین بلد هستند که روی پاهاشون بایستند، میتوانند برای حبیب مشکل ساز شوند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.