دیانتی وایلدر: تایسون فیوری از دیدار مجدد با من نگران است

Deontay wilder

دیانتی وایلدر و تایسون فیوری بامداد یکشنبه (٢٣ فوریه/۴ اسفند) برای دومین بار به مصاف هم می روند. قهرمان عنوان سنگین وزن WBC جهان بتازگی در مصاحبه ای با خبرگزاری ”ام ام ای فایتینگ“ گفت که تایسون فیوری به عقیده او، از دیدار روز یکشنبه آنها خیلی نگران است.

واقعا فکر میکنم که تایسون فیوری ته دلش نگران باشه. احساسچ میکنم که نسبت به دیدار اول ما، خیلی خیلی نگران باشه. وقتی که شما حریفی رو ”ناک داون“ میکنید و حریفتون رو دچار ضربه مغزی میکنید، او هرگز این را فراموش نخواهد کرد. شما هیچوقت این رو نمیتونین فراموش کنید… هنگامی که دوباره با اون حریف روبرو میشین تا دوباره اون لحظه رو تجربه کنید، باید خیلی استرس زا باشه. شب ها اصلا خواب ندارید.

وایلدر و فیوری در سال ٢٠١٨ برای عنوان قهرمانی WBC به میدان رفتند و نتیجه این دیدار مساوی شد. وایلدر در نتیجه عنوان قهرمانی خود را حفظ کرد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.