ماسویدال در صورت پیشنهاد مناسب با حبیب مبارزه میکند

jorge masvidal vs khabib nurmagomedov

آخرین مسابقه خورخه ماسویدال در دسته سبک وزن به سال ۲۰۱۵ برمیگردد جایی‌ که ال آیاکوینتا موفق شد با رای داوران ماسویدال را پس از سه راند شکست دهد. اینطور که به نظر می‌رسد ماسویدال در صورت دریافت مبلغی هنگفت حاضر به بازگشتن به دسته سبک وزن و مبارزه با قهرمان این وزن حبیب نورماگومدوف میباشد. ماسویدال در این رابطه در پادکست مارک هانت و تایسون پدرو گفت: 

بله (مبارزه با نورماگومدوف)، البته در صورتی‌ که یو اف سی‌ به ما پیشنهادی بده که ما نتونیم اون رو رد کنیم. وزن کم کردن در این شرایط برای من وحشتناکه. خیلی‌ وقته که اونقدر وزن کم نکردم و از وقتی‌ که اونها آی وی (تزریق سرم به داخل ورید) رو از یو اف سی‌ کنار گذاشتند من دیگه قادر نبودم که وزنم رو به ۱۵۵ پاوند برسونم. پس سریعا وزنم رو بالا بردم. اگه بخوام الان وزنم رو کم کنم (به سبک وزن) باید خودم رو عذاب بدم. در ۱۷۰ پاوند من همین حالا ۵ درصد چربی‌ بدن دارم. بنابراین بقیه اون آب است، تقریبا ۱۸، ۱۹ پاوند آبه.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.