گفتگوی ویژه فایتر دیلی با پانی کیانزد

pannie

پانی کیانزاد (۵-۱۲) در مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۰ که در تاریخ ۹ می‌‌ و در کشور برزیل برگزار خواهد شد، به مصاف بچ کوهیا (۱-۴-۱۱) خواهد رفت. در مصاحبه‌ای با فایتردیلی، کیانزاد از وضعیت خود و پیشبینی‌ در مورد این مسابقه صحبت کرد.

فایتردیلی: شاید کمی‌ دیر شده باشه ولی‌ اولین بردت رو در یو اف سی‌ که حدود ۳، ۴ ماه پیش بود رو بت تبریک میگیم، اهمیت این برد چیه؟

پانی: واسم خیلی‌ بزرگ بود چون همونطور که میدونید قرار داد من رو تمدید نکرده بودند و کمتر از یک سال تونستم برگردم (به یو اف سی). بزرگ بود چون این اتفاق همیشه نمیفته که آدم به این زودی برگرده. واسم خیلی‌ مهم بود که نشون بدم که به اونجا تعلق دارم و اینکه اونا نباید من رو کنار میذاشتن.

فایتردیلی: آیا قراردادت با یو اف سی‌ تک مسابقه ایه یا اینکه؟

پانی: قراردادم برای چهار بازیه و این مسابقه سومه. این مسابقه مهمه چون بعد از این بازیه که ما در مورد قراردادمون مذاکره می‌کنیم، پس بستگی داره که این مسابقه چه طور تموم میشه. مسلما هر چه عملکردم بهتر باشه قرارداد بهتری گیرمون میاد.    

فایتردیلی: حدود ۱ ماه پیش تو بچ کوهیا رو به چالش کشیدی، چرا تنها اون رو به چالش کشیدی؟

پانی: اون تنها نفری در رنکینگ بود که هم جایگاه بهتری نسبت به من داشت و هم مصدوم نبود، یا اینکه درگیر مسابقه‌ای نبود. 

فایتردیلی: اون در رنکینگ خروس وزن بانوان شماره ۱۳ است.

پانی: آره، من هم در اون رنکینگ نفر ۱۸ هستم و تمام کسایی که بین ما بودند یا مصدوم بودند یا درگیر مسابقه ای، یا اینکه تازه از مسابقه اومده بودند. در صورت برد فکر کنم که جزو ۱۵ نفر اول باشم. 

فایتردیلی: با توجه به مسابقات قبلی‌ کوهیا، میدونیم که اون پیشتر برای تایتل مسابقه داده بود. اون هم با راندا راوزی بازی کرد و هم با هالی هولم. فکر میکنی‌ که این بزرگترین بازی تو در یو اف سی‌ تا اینجا هستش؟

پانی: بدون شک اون بزرگترین حریفم است اما فکر می‌کنم که اونقدر شناخت و مهارت دارم که اون رو بزنم. این دقیقا چیزیه که داریم روش کار می‌کنیم، به دنبال گیم پلنی بودیم که بتونیم شکستش بدیم و این کار رو می‌کنیم. 

فایتردیلی: آیا سرما خوردی؟

پانی: آره خیلی‌ مریضم (خنده)، تمرینات رو هم متوقف کردیم و تمام تعطیلات آخر هفته رو مشغول استراحت بودم و چایی میخورم.

فایتردیلی: کمپ تمرینی شما شروع شده؟

پانی: نه هنوز نه، باید یه ذره مراقب باشم چون من تمام وقت مشغول تمرینات هستم، حتی یه ذره شروع کرده بودم به تمرین پیش از کمپ تمرینی، باید مواظب باشم و جلوی خودم رو بگیرم چون همین کارها باعث شدند که سرما بخورم. میشه گفت که تمرینات سختی رو پشت سر گذاشتم و استراحت کافی‌ نداشتم و سرما خوردم و به مربیام گفتم که باید یه خرده استراحت کنم. شاید بهتر باشه برم یه ذره کار کنم تا قبل از شروع کمپ تمرینی کمتر فکرم درگیر باشه. چون در حال حاضر فروم من خوبه و مشکلم اینه که زیاد تمرین می‌کنم. 

فایتردیلی: نظرت در مورد کوهیا چیه؟

پانی: نمیدونم (خنده) اون فقط به زبون پرتقالی مینویسه و نمیدونم چی‌ میگه. چیزی در مورد شخص کوهیا نمیدونم شاید چون خیل خودمونی نیست. دوست داره که فایت کنه، به نظرم مسابقاتش جالبند. من بدون شک کارهای جدیدی رو در مقابلش انجام میدم فکر می‌کنم که تجربه من بیشتر باشه و بازی‌های بیشتری انجام داده باشم، شاید هم هر دو اندازه هم بازی کردیم. مسابقمون جالب میشه. 

فایتردیلی: خیلی‌ در مراسم وزن کشی‌ و استیرداون خشن و دعوایه.

پانی: (خنده) جالب میشه، توی برزیل جالب میشه. نمیدونم، ببینیم چه طور پیش میره. خیلی‌ خوبه که وارد کشوری میشی‌ که شناخته شده نیستی‌ و اون میزبانه. من اونجا از لحظهام لذت میبرم، میرم تو، میبرم و برمیگردم. در اصل من فشاری روی شونه هام حس نمیکنم، اون میزبانه. 

فایتردیلی: پیشبینی‌ تو از این بازی چیه؟

پانی: فکر می‌کنم هر سه راند رو قاطعانه میبرم. 

فایتردیلی: پیشبینی‌ تو از این بازی‌ها چیه؟ مسابقه ادسانیا – رومرو؟

پانی: خیلی‌ سخته گفتنش. فکر می‌کنم ادسانیا، البته خیلی‌ نزدیکه. آدم نمیتونه بگه که حتما اون در مقابل رومرو پیروز میشه. فکر می‌کنم که ادسانیا با رای داوران برنده میشه چون رومرو رو تموم کردن آسون نیست. 

فایتردیلی: ویلی ژانگ – یوانا ینجیچک؟ اونها همون شب که تو بازی داری، در کو مین با هم روبرو میشند؟

پانی: خیلی‌ سخته پیشبینی‌، فکر می‌کنم یوانا بازی رو میبره. اون فایتر خیلی‌ باهوشیه. اگه به آمارش در مسابقات نگاه کنید با اعداد باورنکردنی روبرو میشید. از اون ور فکر می‌کنم که قهرمان هم کارش خیلی‌ خوبه و تموم کننده خوبیه ولی‌ فکر می‌کنم که اگه بازی از راند سوم بگذره یوانا تمام راندها رو میبره. اگه ویلی نتونه اون رو در همون ابتدا تموم کنه فکر نمیکنم که برنده بازی باشه.

فایتردیلی: بازی بسیار جالبی‌ که در ماه آوریل برگزار میشه مسابقه بین حبیب و فرگوسنه.

پانی: این هم سخته (خنده). فکر می‌کنم که حبیب ببره ولی‌ دوست دارم که فرگوسن برنده بشه. اگه کسی‌ توانایی‌ شکست دادن حبیب رو داشته باشه اون فرگوسنه. در صورت برد، فرگوسن از طریق سابمیشن میبره و حبیب از طریق ناک اوت فنی‌. اما پیشبینی‌ این بازی خیلی‌ سخته، نمیدونم اما فکر می‌کنم که حبیب میبره.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.