ادی براوو: ابزار‌های تونی فرگوسن از تمامی حریفان قبلی‌ حبیب بیشتر است

در تاریخ ۱۸ آوریل و در مین ایونت مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۹ حبیب نورماگومدوف برای دفاع از کمربند سبک وزن به مصاف تونی فرگوسن خواهد رفت. در آخرین پادکست جو روگن، ادی براوو مربی‌ تونی فرگوسن که میهمان این برنامه بود گفت: 

مدت زیادیه که خودمون رو برای نبرد با حبیب آماده کردیم. ما همیشه خودمون رو برای بدترین سناریو بازی آماده می‌کنیم، و حبیب بدترین سناریو است. اون (حبیب) بهترین کشتیگیر گراند پاوندر تاریخه مگه نه؟ مطمئنا در ام ام ای اون سختترین چالشه برای 10th Planet (یکی‌ از رشته‌های جوجیتسو برزیلی که توسط ادی براوو توسعه یافت). من اون رو در شرایط ناشناخته‌ای قرار میدم، و این کاریه که با تونی داریم انجام میدیم. جریان حبیب اینه که بدون شکسته، بدون شک یکی‌ از بهترین فایترهای تاریخه. اما شما باید این رو هم به خاطر داشته باشید که حبیب در بعضی‌ از بازیهاش، این رو بگم که ما تمام بازیهای اون رو دیدیم، اما اون در بعضی‌ از بازیها اون حبیب همیشگی‌ و شناخته شده نبود. مثل مسابقه در مقابل گلیسون تیباو، اون طور که می‌خواست بازی پیش نرفت. مسابقهایی بودند که حبیب مثل آدمهای عادی بود. شما میتونید همچنین به بازی اون در مقابل دوس انجوز نگاه کنید. حبیب اون بازی رو قاطعانه برد اما یک سری کارها که در مقابل حریف‌های دیگه انجام میداد نتونست در مقابل دوس انجوس انجام بده. نمیونست از گارد اون رد بشه و زمین زدنش آسون نبود. تونی تمام عمرش رو کشتی‌ گرفته و فرق کشتی‌ تونی در مقابل کانر یک سال نوریه. تونی ایستاده و از تمام زاویه‌ها هم میتونه دارس چوک رو اجرا کنه حتی اگه در حال زمین زدنش باشند. بنابراین حبیب میبایستی نگران اون باشه. یه چیزیو به شما قول میدم، انواع و اقسام تله‌ها رو برای اون بکار می‌بریم. میدونیم که در مسابقه اون به دنبال چیه و در اونجا تله گذاشتیم و هیچ کسی‌ هم از اونها خبر نداره. ما در مورد اونها صحبت نمی‌کنیم ولی‌ مدتیه که روی اونها داریم کار می‌کنیم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.