نورماگومدوف: مک گرگور فقط فایت های راحت را میخواهد

khabib nurmagomedov vs conor mcgregor

حبیب نورماگومدوف بتازگی در مصاحبه ای با کانال TMZ گفت که به عقیده او کانر مک گرگور لایق ”تایتل شات“ نیست و مبارزه در مقابل او فقط برای کسب درآمد خوب است.

کابوی همیشه فایت های main event (فایت های اصلی) رو میبازه. اگه اشتباه نکنم ٧ عدد از ١٠ بازی آخرش رو باخته. او حریف قدری نیست و دوران او به پایان رسیده. کانر خوب حریفی رو انتخاب کرد. او (کانر) میبایست با حریفهای سختی مانند جاستین گیچی مبارزه کنه (اگه تایتل شات میخواد). باید در دسته سبک وزن مبارزه کنه و همچنین وزن کم کنه (اشاره به مبارزه کانر در دسته ولترویت در مقابل سرونی). او فقط فایت های راحت رو میخواد…

بنظر من مردم دراما (سر و صدا و جنجال) رو دوست دارند. اگر از کارشناسان ورزش ام ام ای در مورد ریمچ بپرسید، ٩٩% میگن که من میبرم… ولی مردم فقط دوست دارن دوباره اتفاقات و جنجال بازی قبلی ما رو ببینند… اگه از لحاظ پول و drama به این فایت نگاه کنیم، فایت خوبیه. اما اگر از لحاظ یک ”تایتل فایت“ واقعی بین دو سبک وزن به این فایت نگاه کنیم، اصلا مبارزه خوبی نیست. من برای میراثی که میخوام از خودم باقی بگذارم باید با مدعیان واقعی مبارزه کنم، نه یک مدعی قلابی (مک گرگور).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.