واکنش دانا وایت به اظهارات اخیر حبیب نورماگومدوف

dana white vs conor mcgregor

اظهارات اخیر حبیب نورماگومدوف در مورد کانر مک گرگور با واکنش رئیس یو اف سی همراه بود. نورماگومدوف بتازگی مک گرگور را مورد انتقاد قرار داد و گفت که او فقط فایت های راحت را انتخاب میکند (اشاره به سرونی). دانا وایت در مصاحبه ای با کانال TMZ در این رابطه گفت؛

قبل از هر چیز باید بگم که کانر حریفاش رو انتخاب نمیکنه. کانر مک گرگور تابحال هر حریفی رو که بهش پیشنهاد کردیم قبول کرده. تابحال دو یا سه بار اتفاق افتاده که حریف های کانر پیش از مبارزه با او جا بزنند و واکنش او (کانر) همیشه این بوده که – فقط بگو با کی قراره مبارزه کنم (جایگزین)؟

کانر و حبیب از همدیگر نفرت دارند. اگر شما فکر میکنین که حبیب در مصاحبه هاش درباره کانر خوب صحبت میکنه، کور خوندین. و همینطور کانر در مورد حبیب…

وایت در ادامه در مورد مبارزه بعدی کانر مک گرگور گفت؛

بله حبیب (حریف بعدی مک گرگور است)… البته مطمئن نیستم که کانر منتظر حبیب بمونه یا خیر (احتمال مبارزه کانر با حریفی دیگر)… ببینیم چی میشه.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.