ایزرائیل آدسانیا: از یوئل رومرو نمیترسم

Israel adesanya

صبح روز یکشنبه هواداران ورزش‌ ام ام ‌ای شاهد یکی‌ از هیجان آور‌ترین مسابقات امسال یو اف سی‌ خواهند بود. در فایت اصلی رویداد یو اف سی‌ ۲۴۸ ایزرائیل آدسانیا برای دفاع از کمربند میان وزن خود به مصاف یوئل رومرو خواهد رفت. سرباز خدا که در دو بازی آخر خود ناکام بود همچنان به عنوان یکی‌ از اصلی‌‌ترین مدعیان این وزن به شمار میاید. آدسانیا که در آخرین بازی خود رابرت ویتیکر، قهرمان پیشین میان وزن را به راحتی‌ شکست داد در پیامی گفت: 

چرا شما میبایستی به مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۸ نگاه کنید؟ چون من با مرد اوگی بوگی مسابقه دارم (اشاره به فردی بد در فیلم کابوس قبل از کریسمس)، کسی‌ که همه ازش میترسند مخصوصا درن تیل. شما دیدید که من اون رو به چالش کشیدم چون ازش نمیترسم. ترس با خطر فرق داره، این رو شما باید بفهمید. من آدم خطرناکی هستم. خیلیها از اون میترسند به خاطر چیزی که در موردش شنیدند یا اون چیزی که در رسانه‌ها میبینند. اما من اون رو دیدم وقتی‌ که زخمی شده و ازش خون اومده، دیدم که تقلب میکنه، دیدم که آسیب دیده. میدونم که اون هم یک آدمه و همونطور که گفتم ترس با خطر فرق داره و من آدم خطرناکی هستم. اون هم آدم خطرناکیه. آیا اون اولین کسیه که موفق به شکست دادن من میشه؟ خوابش رو ببینید (خنده).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.