دانا وایت: یوئل رومرو شانس قهرمان شدن را از دست داد

dana white

دیدار ایزرائیل آدسانیا و یوئل رومرو در فایت اصلی یو اف سی ٢۴٨ توقعات را برآورده نکرد و مورد انتقاد بسیاری از هواداران و مطبوعات قرار گرفت. دانا وایت رئیس یو اف سی در مصاحبات مطبوعاتی در رابطه با دیدار آدسانیا – رومرو گفت:

ببینید، ایزرائیل آدسانیا همیشه در سطح حریفاش ظاهر میشه. مقابل اندرسون سیلوا اینجوری بود. مقابل گستلوم، مبارزه به جنگی خونین تبدیل شد… من از عملکرد رومرو شوکه شدم. رومرو خوب میدونست که شاید این مبارزه، آخرین شانس قهرمان شدنش باشه. ولی متاسفانه این موقعیت رو از دست داد. من قبل از مبارزه فکر میکردم که رومرو این بازی رو بسیار هجومی اجرا میکنه، و برای ناک اوت کردن آدسانیا همه کار میکنه… ولی هیچ کاری نکرد.

از طرفی دیگه آدسانیا باهوش بود و آسیب زیادی به پای رومرو رسوند و در انتها برنده شد. رومرو در اوکتاگون قدم میزد و نشون میداد که کارهای زیادی داره انجام میده. در صورتی که هیچ کاری انجام نداد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.